Hakkımızda

Hakkımızda

37 yıllık tecrübemizle Hac ve Umre organizasyonları yapmaktayız. Bugüne kadar Ekonomik sınıftan lüks sınıfa on binlerce kişiyi kutsal topraklara gönderme mutluluğunu yaşıyoruz.

Turizm Sektöründe 37.Yıl

Turizm sektörüne getirdiği yeniliklerle 37 yıllık tecrübesini birleştirip, faaliyet gösterdiği alanlarda başarıyı yakalamış, çalışanları, çözüm ortakları ve müşterileriyle beraber büyüyerek topluma fayda sağlamayı prensip edinmiş Hilal Turizm ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Rehberlik

Deneyimli rehberlerimiz eşliğinde Kültür Turlarımıza katılarak ülkemizin eşsiz güzelliklerini görebilirsiniz.Genelde Bayramlarda ve sömestre tatilinde organize ettiğimiz yurtdışı turlarımız ile yabancı ülkeleri tanıyabilirsiniz.

Oteller

Türkiye’nin her yerinden 2 yıldızdan 5 yıldız Deluxe’e kadar arzu edilen otelde yer ayırabilir sizlere tatil olanağı sağlayabiliriz. Aynı şekilde Dünyanın neresine giderseniz gidin Hilal Tours sizlere istediğiniz fiyatlarla konaklama imkanı sağlamaktadır.

Incoming

Konusunda uzman olduğumuz Turizm faaliyetlerinden biri de İncoming, diğer bir değişle Yurtdışından ülkemize Turist getirmektir. Bugüne kadar başta Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Afrika ve Orta Doğu ülkelerinden olmak üzere Dünyanın muhtelif ülkelerinden ülkemize binlerce Turist getirdik..

Uçak Bileti

Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak bileti temin etmekteyiz.Ülkemiz her yıl bir öncekine göre Kongre ve Fuar Organizasyonları konusunda daha deneyim ve bilgi kazanmaktadır. Buna paralel olarak büyük katılımlı toplantılara ev sahipliği yapan acentelerden biride Hilal Tours’dur. Profesyonel ve bu işin uzmanı olan elemanlarımız kusursuz organizasyonlara imza atmaktadırlar.Yarım gün, tam gün, yemekli ve yemeksiz şehir turlarımız ve gece turlarımız sizlere unutulmaz saatler yaşatacaktır.

Ulaşım ve Transfer

Arzu ettiğiniz yere otelinizden alınıp en son model otobüs veya daha az koltuklu araçlarımızla ulaştırılabilirsiniz. Ayrıca Otel Havalimanı arası transfer hizmetimiz size rahat bir yolculuk sağlama fırsatı verecektir.Havayolunun istediği saat ve günlere uymak ve Grup olarak seyahat etmek için bugüne kadar düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Charter seferlerimizden istifade edebilirsiniz..