Kurumsal 

Hac ve Umre organizasyonları başta olmak üzere, Kudüs ve kültür turlarına kaliteli bir şekilde imzasını atan Hilal Turizm, 1983’ten beri İstanbul merkezli bir firma olarak hizmet vermektedir. Nitelikli yurt dışı kültür turlarıyla sektörün öncü isimlerinden biri olmayı başarmış, göstermiş olduğu özverili duruşu, kaliteli hizmet anlayışı, sektöre hâkim olması noktasında büyük önem arz etmektedir. Alanlarında uzman personelleri, donanımlı rehber ve hocalarıyla misafirlerinin memnuniyetini ilke edinerek, 40 yıldan beri her gün bir öncekinden daha kaliteli hizmet için sektörde ilerlemektedir. Türkiye’nin birçok bölgesinde şubesi ve acentesi bulunan Hilal Turizm, her yıl binlerce misafirini âlemlere hidayet ve rahmet kaynağı olarak kurulan Kâbe ile buluşturmaya devam ediyor.

SGerçekleştirmiş olduğu bütün organizasyonlarını Diyanet İşleri Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ve Hac-Umre Seyahat Acenteleri Derneği denetimi ve desteği altında sürdürmektedir. “Umreye Gitmeyen Kalmasın” sloganıyla yola çıktığı ilk günden beri ekonomik umre organizasyonlarıyla birlikte, talep doğrultusunda 5 yıldızlı programlarda da fark yaratarak kalite standartlarını günden güne artırmayı başarmıştır. Hac ve umre organizasyonları ortalamasında Türkiye’de ilk sıralarda yer alan Hilal Turizm, alternatif umre programları seçenekleriyle siz değerli misafirlerimizin öneri, talep ve düşüncelerini de dikkate alarak en uygun ve kaliteli organizasyonları gerçekleştirmek için gayret göstermektedir. Profesyonel ekibimizle sizlerin güvenini kazanarak birçok yeni misafirimiz, mevcut misafirlerimizin tavsiyesi üzerine bu mukaddes yolculukta bizi tercih etmesinde etkili olmuştur.

Hilal Turizm herhangi bir zamanda en iyi Umre ve Hac fırsatları için tek adrestir. Misyonumuz, misafirlerimizin en iyi Hac ve Umre programlarını bulmasını ve karşılaştırmasını kolaylaştırmaktır. Makul Hac ve Umre programlarımız sizler için mutlaka yeni yollar açacak, tercih sebebi olacaktır. Marka olarak ilk sıralarda yer alabilmek gayretiyle değil; kaliteli, güvenli, huzurlu ve memnun kalınan programlarla ilk sıralarda yer almayı ilke edinmektedir.

...

Hizmetlerimiz

Esnek iptal

İptal seçenekleri, planlarınız değişirse yeniden rezervasyon yapmanızı kolaylaştırır.

Hac- Umre ve Seyahat Rehberimiz

Programlarımız bölgeleri hakkında blog yazılarımızı okudunuz mu? Gitmeden önce bilgi alın.

Ekonomik Turlar

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızdaki ekonomik tarihleri görün ve hemen yerinizi ayırtın

Değerlendirmelere Göz Atın

Diğer misafirlerin deneyimleri ve fikirleri, bir konaklamanın sizin için uygun olup olmadığına karar vermenize yardımcı olabilir.